Najpopularniejsze rodzaje czapek. Bądź modną tego roku!

Czapki pełnią wiele funkcji. Chronią głowę przed słońcem w trakcie upalnych dni oraz dopełniają daną stylizację. Trendy modowe regularnie się zmieniają. Jakie czapki cieszą się największą popularnością w tym sezonie?

Czapka z daszkiem, czyli klasyka

Czapki z daszkiem cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat. Wciąż nie wychodzą z mocy – doskonale chronią przed słońcem i pasują m.in. do sportowych stylizacji. Na rynku znaleźć można produkty tego typu jednolite, wzorzyste oraz z dużym logo.

Alternatywą dla czapki z daszkiem może być sam daszek, na specjalnej opasce wokół głowy. Wówczas można zachować właściwości tego elementu chroniące przed słońcem, a jednocześnie zapewnić odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu głowa się nie poci. Takie akcesoria pasują do różnych ubrań, jak np. sukienka dzianinowa czy kombinezon na lato.

Chusty na głowę

Jeśli chodzi o nakrycia głowy, doskonale sprawdzą się również chusty. Pozwalają one na zawinięcie w dowolny sposób. Dobrym pomysłem jest stawianie na modele w ciekawe, kolorowe wzory. Prezentują się one bardzo efektownie i dopełniają każdą stylizację, nadając jej modny wygląd. Chustę można wykorzystać również w sezonie zimowym – wówczas pełni ona funkcję apaszki. Takie produkty znajdziesz w sklepie Bialcon.pl.

Czapki typu bucket hat

W tym sezonie popularnością cieszą się również czapki bucket hat. Modele na lato powstają z lekkiego materiału przepuszczającego powietrze. Niektórzy producenci decydują się również na wzbogacenie takiego nakrycia głowy pięknymi dodatkami w postaci cekinów czy frędzli. Bucket haty mogą być wykonane również z materiału przypominający dzianinę szydełkową.

Kapelusze kowbojskie

Jeśli kochasz odważne dodatki, z pewnością zainteresują Cię kapelusze kowbojskie. To bardzo wyraziste nakrycie głowy, które potrafi odmienić charakter każdej stylizacji. Kapelusze kowbojskie nie muszą mieć bardzo dużego ronda. Doskonale sprawdzają się modele o niewielkich rozmiarach

Redakcja chronswojwzrok.pl