Szkła korekcyjne – zobacz więcej

Dzięki oferowanym przez nas produktom zobaczysz więcej, zadbasz o zdrowie swoich oczu, zdając się na fachową obsługę i rzetelną konsultację specjalistów w swojej branży. Źle dobrane szkła mogą pogorszyć Twój wzrok, zaostrzyć wadę, a w przypadku złego spasowania z oprawkami – dodatkowo zmniejszyć funkcjonalność okularów, czyniąc je niewygodnym obciążeniem. Wybierz produkt idealnie sprofilowany dla Ciebie spośród bogatej oferty szkieł przystosowanych do użytkowania w zróżnicowanych warunkach.

  • Szkła korekcyjne do komputera
  • Szkła fotochromowe
  • Szkła korekcyjne z antyrefleksem

 Już dziś zadbaj o zdrowie i komfort swoich oczu.

Szkła korekcyjne do komputera

Aby zapewnić sobie odpowiedni komfort pracy biurowej, w której wiele godzin spędzamy, poddając oczy działaniu wyjątkowo dla nich szkodliwego światła niebieskiego, należy dopasować do potrzeb naszego wzroku odpowiednie szkła korekcyjne do komputera. To produktu przeznaczone zarówno dla klientów, którzy nadwyrężają swój wzrok przy pracy z komputerem czy tabletem, jak i dla tych, którzy, ze względu na wadę wzroku, korzystając z urządzeń mobilnych, doświadczają utraty ostrości. Wśród produktów z tej kategorii klienci znajdą szkła wspomagające akomodację i spoglądanie na odległości ultra-bliskie, a także szkła szkła korekcyjne umożliwiające ergonomiczną postawę podczas długotrwałej pracy z monitorami.

Szkła fotochromowe

Szkła fotochromowe to szkła, które modyfikują swoje zabarwienie w zależności od dochodzącego do naszych oczu promieniowania słonecznego, intensywności emitowanego promieniowania UV oraz temperatury. Korzystanie ze szkieł fotochromowych zapewnia komfort i bezpieczeństwo w pracy, podczas kierowania samochodem, ale także przy wykonywaniu codziennych czynności w miejscach o zmiennym i zróżnicowanym oświetleniu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szkła fotochromowe w wielu kolorach. Doradcy pomogę w doborze odpowiedniego kształtu do oprawek. Oferujemy również montaż fotochromów do oprawek własnych.

Szkła korekcyjne z antyrefleksem

Alternatywą dla szkieł korekcyjnych do komputera mogą być szkła korekcyjne z antyrefleksem, które zapewniają naszym oczom zbliżoną ochronę, ale poza tym – mają znacznie szerszy zakres zastosowania. Chronią nasz wzrok również podczas pracy w mocno naświetlonych pomieszczeniach oraz przy nocnej jeździe samochodem. Powierzchnię szkieł tego typu pokrywa specjalna powłoka antyrefleksyjna, ograniczająca odbijania światła generowanego przez bardzo zróżnicowane źródła.

Zapraszamy do zakupów w naszym internetowym sklepie optycznym, zapewniającym bogaty wachlarz produktów i fachową pomoc przy ich wyborze.

Materiał partnera

Redakcja chronswojwzrok.pl