Stylowe dodatki dla kobiety noszącej okulary

Okulary wracają do łask. Współczesna moda inspiruje się stylami znanymi z poprzednich dekad, jednak w znacznie lepszym wydaniu. Okulary są tym elementem, który nie szpeci już człowieka, jak kiedyś uważano, lecz wręcz przeciwnie. Coraz więcej osób nosi tzw. zerówki, które nie mają soczewki korygującej wzrok, lecz jedynie zwykłą, czystą. Wszystko po to, by wyglądać stylowo. Okulary niektórym pasują, innym nie, lecz nie można zaprzeczyć, że są obecnie bardzo popularne. Dlatego też coraz częściej sięga się po akcesoria do okularów, które pozwalają jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu, a o to właśnie w oryginalnym stylu chodzi. Dlatego też poniżej znaleźć można listę najlepszych dodatków do okularów.

Etui na okulary, czyli niezbędnik kobiety noszącej okulary

Już sam gest wyciągania okularów z etui ma w sobie coś eleganckiego i dystyngowanego. Kobieta siedząca w kawiarni, wyciągająca okulary z etui, by coś przeczytać. Od razu w głowie wyobraźnia podstawia obrazek rodem z paryskich ulic, które nie na darmo nazywa się miastem mody. Oryginalne, dopasowane do klienta etui jest świetnym atrybutem każdej kobiety noszącej okulary. Skórzane, zamszowe czy stworzone z innego materiału będą prezentowały się świetnie, a użytkowniczka z pewnością przyciągnie uwagę niejednego męskiego lub kobiecego spojrzenia. Kolory to następny aspekt dobory idealnego etui. Musi ono pasować do charakteru i stylu posiadacza. Czarne etui nie będzie pasować do hipisa, a kolorowe raczej nie będzie się dobrze prezentowało przy klasycznym, czarnym stylu obioru. Jednak akcesoria do okularów na szczęście można znaleźć w wielu sklepach, dlatego każdy znajdzie coś pasującego do jego osobowości.

Łańcuszek do okularów

Przez długi czas był czymś, czego nikt nie chciał. Uważany za niemodny a wręcz faux pas. Za sprawą nowych, interesujących i oryginalnych designów – wrócił jednak w łaski. Jest obecnie na tyle popularny wśród różnego rodzaju stylów, że śmiało można uznać, iż jest ponownym odkryciem. W zależności od tego, czego oczekujemy, możemy znaleźć łańcuszki złote, srebrne, z dodatkowymi ozdobnikami, gładkie i naprawdę mnogość różnych innych możliwości. Nie będzie więc żadnym kłopotem dobranie idealnego.

Ściereczka do okularów

Obecnie na taką ściereczkę można naszyć jakikolwiek wzór, dzięki czemu możemy dokładnie zaprojektować sobie własną, jednak zajmuje to sporo czasu i jest droższe, przez co znacznie więcej osób decyduje się mimo wszystko na zakup już gotowych wzorów. Jest ich na szczęście na rynku tak duża ilość, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie, co będzie pasowało zarówno do etui, jak i całego ubioru. Akcesoria do okularów mają kilku faworytów, jednym z nich jest właśnie ściereczka z mikrofibry. Każdy posiadacz okularów zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by mieć ją przy sobie. Pozwala na oczyszczenie okularów z nieczystości, co jest niezbędne podczas codziennego użytkowania okularów. Warto więc zadbać o to, by tak często używany dodatek był dla nas wyjątkowy i odzwierciedlał nasz styl.

Redakcja chronswojwzrok.pl