Odkryj skuteczne działanie żelu ze świetlikiem Floslek

Żel ze świetlikiem lekarskim Floslek to swego rodzaju ziołowy kompres, który okaże się niezastąpionym produktem przy pielęgnacji spuchniętych, podrażnionych słońcem, kurzem i makijażem okolic oczu. Zawarte w żelu biologiczne aktywne wyciągi roślinne pobudzają nie tylko mikrokrążenie, ale co ważniejsze wykazują działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne i kojące. Regularne stosowanie produktu pozwala zadbać o zdrową, rozświetloną skórę, bez podpuchnięć wokół oczu.

Ogólna charakterystyka żelu ze świetlikiem

Żel pod oczy Floslek to sprawdzony produkt wegański, który zawiera w 94% składniki pochodzenia naturalnego. Został przebadany dermatologicznie i okulistycznie, dzięki czemu mamy pewność, że jest to produkt w pełni bezpieczny, który nie podrażnia delikatnej skóry okolic oczu i powiek. Zawartość świetlika lekarskiego działa kojąco i łagodząco na skórę, zmniejsza tzw. „worki” pod oczami, pozwala zminimalizować skłonność do powstawania podpuchnięć skóry powiek i uspokaja zestresowaną skórę.

Ze względu na zawartość aktywnych naturalnych i dobroczynnych składników w postaci wyciągów roślinnych z szałwii, rumianku i prawoślazu, żel ze świetlikiem Floslek ma bardzo lekką formułę, przez co doskonale sprawdza się przy pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu i powiek. W końcu należy mieć na uwadze, że w tych newralgicznych miejscach, nasza skóra, będąc wystawiona na szereg niekorzystnych czynników takich jak np. smog, kurz, czy też stres, płacz lub przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu, które mają znaczny wpływ na jej stan i jakość, może w różny sposób reagować. Aby przeciwdziałać negatywnym efektom, należy prowadzić higieniczny tryb życia, zapewniać oczom chwilowy odpoczynek i wspierać się odpowiednią pielęgnacją przy użyciu takich produktów, jak omawiany żel pod oczy Floslek.

Właściwości świetlika lekarskiego

Świetlik lekarski to roślina o działaniu lekarskim, która od wielu lat stosowana jest w domowej pielęgnacji przy stanach zapalnych okolic oczu i powiek. Ten wyjątkowy składnik ma niezwykłe właściwości, dzięki czemu doskonale sprawdza się we współczesnej kosmetologii. Dzięki jego zawartości w żelu przyczynia się do zmniejszenia obrzęków, redukcji cieni oraz złagodzenia podrażnienia, przynosząc tym samym ulgę przemęczonym oczom. Skutecznie i długotrwale nawilża skórę, nie powoduje podrażnień, dzięki czemu produkt można stosować w przypadku różnych rodzajów cery, tj.:

 • normalnej,

 • wrażliwej,

 • naczynkowej,

 • mieszanej,

 • dojrzałej,

 • tłustej.

Stosowanie kremu pod oczy Floslek

Regularne stosowanie żelu ze świetlikiem niesie za sobą szereg korzyści takich jak:

 • widoczne zmniejszenie tzw. „kurzych łapek”,

 • zapewnienie ulgi i ukojenia zmęczonym oczom,

 • złagodzenie obrzęku powiek,

 • wygładzenie skóry,

 • przywrócenie jędrności i elastyczności.

Materiał zewnętrzny

Redakcja chronswojwzrok.pl